Leden ve třídě ZŠ I.

V novém roce jsme se ve škole setkali v plné síle. Na konci měsíce nás čekalo vysvědčení, a proto jsme pilně pracovali.

V rámci projektu Den metodika prevence jsme si povídali o šikaně a kyberšikaně. Opět jsme navštívili knihovnu a tam nás čekal příběh o růžovém slůněti. Do třídy k nám zavítala pracovnice z preventivního programu a připravila si pro nás program o osobní hygieně. Největším zážitkem však  bylo koupání v Aquacentru. Žáci praktické školy si připravili v tělocvičně loutkové divadlo a my jsme si ho parádně užili. Poslední den v lednu jsme dostali vysvědčení. Pro prvňáčky to bylo jejich první. Nikdo z naší třídy se nemusí stydět, protože známky jsme měli opravdu krásné.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana